Slide
Mgr. Ing. Vojtěch Fiala

O mně

Na finančním trhu se pohybuji od roku 2007. Za tuto dobu jsem získal mnoho zkušeností s při tvorbě a nalézání těch nejvhodnějších řešení pro mé klienty a jejich majetek. V roce 2017 jsme s kolegou Pavlem Jíšou založili společnost CLEVERTY Advisors, kterou jsme v roce 2019 začlenili do skupiny CLEVERTY.

Vystudoval jsem s vyznamenáním Vysokou školu finanční a správní, program Ekonomie a hospodářská správa, specializaci pojišťovnictví. Mám tedy široký rozhled v obecných ekonomických otázkách i detailní znalosti v oblastech řízení rizika, práva finančního trhu, alternativních investičních možností či finanční matematiky. K tomu samozřejmě vlastním všechny specifické zkoušky požadované Českou národní bankou pro činnosti na finančním trhu (kapitálový trh, pojišťvnictví, úvěry). Navíc se aktivně angažuji v činnosti České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (www.casfpz.cz). Díky tomu si moji klienti mohou být jistí, že ode mne dostávají relevantní informace.

Mezi mé zájmy patří myslivost, rybaření a hudba.

Pojďme se setkat

Chcete zjistit, do čeho investují naši klienti? Jaké investice se stabilním výnosem a s jakými parametry mají ve svých portfoliích? Kontaktujte nás, rádi se s Vámi na to setkáme u kávy..